UADays

Online Media

Чергова спроба російських спецслужб створити НЗФ на території України

1 min read

Close-up photograph of a woman's hands working with her laptop

На офіційному веб-ресурсі Служби безпеки України повідомили про чергову спробу інспірувати конфлікт всередині нашої держави. Зокрема співробітниками спецслужби було блоковано спробу мешканця Полтави інспірувати міжнаціональний конфлікт. Особа діяла за завданням російських “кураторів”. В одній із заборонених в нашій державі вказана особа адмініструвала п’ять інтернет-спільнот. Розміщуючи на сторінках відповідний інформаційний контент, який містив заклики до неповнолітніх осіб з метою приєднання їх до незаконних в Україні формувань.

За офіційними даними, фінансування діяльності вказаного громадянина відбувалось саме з РФ, під контролем спецслужб країни-агресора.

Зловмисника було затримано за місцем постійного проживання, в рамках досудового розслідування за ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) та ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.

Згідно рішення суду, вказану особу визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення. Крім того, до відповідальності притягнуто й інших осіб, причетних до скоєння вказаного злочину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *