UADays

Online Media

Де і як бердянцям отримати субсидії готівкою

1 min read

На прес-конференції, яка відбулася в Агентстві регіональних ініціатив, фахівці розповіли, як саме буде проходити процес монетизації, повідомляє «Індустріалка».

В обговоренні брали участь начальник адресного надання пільг і субсидій департаменту соцзахисту Запорізької ОДА Лілія Єрохов і заступник начальника філії обласного управління АТ «Ощадбанк» Вікторія Ефременкова.

За словами Лілії Єрохов, в залежності від того, коли людина оформив субсидію, механізм виплат буде відрізнятися.

Людям, які звернулися за оформленням субсидії вже в цьому році, гроші на субсидію будуть нараховувати на рахунок «Ощадбанку». З цього рахунку гроші автоматично перераховуватимуться на рахунки компаній-постачальників комунальних послуг.

Про просування коштів на рахунку клієнт дізнається за допомогою смс-інформування. Якщо в травні виявиться, що на рахунку залишилися зекономлені кошти, людина зможе отримати їх в банку.

Ті, хто отримує субсидії з минулого року, отримають субсидію грошима. Дані про всіх отримувачів субсидій вже внесені до реєстру. Механізм отримання грошей відрізняється для пенсіонерів і працюючих людей.

Якщо пенсіонер отримує пенсію на пошті, разом з пенсією він отримає і субсидію за окремою відомістю. Якщо пенсіонер отримує пенсію через банк, виплати по субсидії йому нарахують разом з пенсією на пенсійну картку.

Працюючі одержувачі повинні звернутися в банк
Для працюючих одержувачів субсидії передбачено отримання грошей через «Ощадбанк».

  • Усім, хто не є пенсіонерами, треба прийти у відділення банку з паспортом і кодом. Перед цим бажано зареєструватися на офіційному сайті «Ощадбанку» або зателефонувати до Контакт-центру за телефоном 0800-210-800, – розповіла заступник начальника філії обласного управління АТ «Ощадбанк» Вікторія Ефременкова. – Якщо у людини є рахунок в «Ощадбанку», гроші автоматично надійдуть на нього. Якщо немає, їх можна буде отримати готівкою, як грошовий переказ. Звичайно, зручніше буде оформити картку і просто знімати гроші в банкоматі.

Лілія Єрохов зазначила, що тим, хто вже оформив субсидію, не потрібно писати ніяких додаткових заяв. Зробити це потрібно буде лише в травні.

  • КОЖЕН отримувач субсидії в травні повинен буде звернута особисто до органу соцзахисту, Написати оновлення заяву и податі Декларацію. После цього ми розпочнемо призначення субсидії на новий период, – розповіла Лілія Єрохов.

Також представник департаменту соцзахисту підкреслила, що субсидія, яку запорожці отримають грошима вже в березні – це цільові кошти.

І їх необхідно витратити за призначенням – заплативши за комуналку. Якщо ж у людини буде заборгованість за ЖКГ понад 340 грн, нарахування субсидії йому зупинять.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *