UADays

Online Media

Підліток побив ветерана АТО на Волині

1 min read
Підліток побив ветерана АТО на Волині

Підліток побив ветерана АТО на Волині

Ветеран АТО потрапив до лікарні після конфлікту з підлітком, який переріс в бійку. 40-річний чоловік вчинив в реанімаційне відділення Нововолинської центральної міської лікарні з тяжкими тілесними ушкодженнями і знаходиться без свідомості.

Поліція з’ясувала, що його побив 15-річний хлопець у ніч на 3 березня, передає місцеве видання “Буг”. Спочатку не було відомо, що призвело до інциденту і як все відбувалося.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника поліції Нововолинського відділення Сергія Галащук, особистість кривдника була встановлена ​​після проведення оперативно-розшукових заходів та огляду відео, знятого камерами спостереження на вулицях міста. Виявилося, що учасник бойових дії на Донбасі посварився зі своєю співмешканкою і йшов від неї.

Його зупинив неповнолітній і попросив закурити. Чоловік відповів відмовою, стався конфлікт і штовханина. Тоді підліток побив ветерана. Чи отримав чоловік тяжкі тілесні ушкодження в результаті падіння або удару – покаже експертиза. Галащук додав, що буде вирішуватися питання щодо кваліфікації злочину та притягнення до відповідальності. Нагадаємо, у Львові помер ветеран АТО.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *