UADays

Online Media

Президент нагородив почесними званнями запорізьких жінок

1 min read
Президент нагородив почесними званнями запорізьких жінок

Президент нагородив почесними званнями запорізьких жінок

Президент Петро Порошенко підписав укази про присвоєння почесних звань 3 запоріжанкам, ще 2 мешканки получили Орден княгині Ольги 3 ступеня.

На честь Міжнародного жіночого дня Петро Порошенко своїм указом нагородив мешканок Запоріжжя за їх значний внесок у розвиток Української держави в різних сферах, захист суверенітету і територіальної цілісності України і багаторічну працю, йдеться в документі на сайті Президента.

Почесне звання отримала артистка Запорізького театру юного глядача Катерина Макоєд, яка тепер стала Заслуженою артисткою України. Заслуженим вчителем України стала вчителька школи-інтернату «Січовий колегіум» Мирослава Лукашенко.

Ще одним почесним званням Порошенко нагородив директора Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної і мистецької освіти МДПУ Олену Федорову.Крім заслужених діячок в Запоріжжі з’явилися ще 2 володарки Ордена княгині Ольги 3 ступеня.

До нагород представили головуючий громадської організації «Волонтерський центр« Солдатський привал »Галину Гончаренко, і майора Ольгу Лазунько, що служить у військовій частині №3029.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *