UADays

Online Media

Резонанс та схвилювання жителів Покровська, у підлітка виявили захворювання на туберкульоз

1 min read

Санітарне оброблення було проведене 5 березня в Покровському НВК№1, у кому напередодні було виявлено підлітка із захворюванням на туберкульоз.

У самому ж НВК коментують, що ситуація хоч і неприємна, проте контрольована. Отримавши інформацію про хворобу учня навчального закладу, медики, вчителі та представники Центру цивільного здоров’я (колишня санстанція) діяли злагоджено, з урахуванням визначеної інструкції на подібні випадки.

Чималий резонанс викликав даний факт. Проте, якщо не виконувати елементарні профілактичні заходи та контактувати з інфікованими людьми, ви також можете бути уражені цією страшною хворобою.

Отже, якщо рентгенологічне дослідження підтвердило патологічні зміни, у вас з’явилися симптоми туберкульозу і вам поставили діагноз туберкульоз, вам доведеться пройти курс лікування туберкульозу. Він триває від 6 до 20 місяців залежно від форми туберкульозу, протягом яких ви прийматимете комбінацію зазвичай з 4 протитуберкульозних препаратів. В Україні лікування туберкульозу є доступним і безкоштовним.

З активною формою туберкульозу ви також можете інфікувати людей, з якими близько спілкуєтеся, тому щоб убезпечити родичів, колег чи знайомих, вам доведеться бути обережним та допомогти переконати пройти обстеження всіх, з ким ви контактували протягом останніх 2-3 місяців (джерело – офіційний веб-сайт Міністерства охорони здоров’я України).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *