UADays

Online Media

Тетяна Дзюба із Селидового виграла у “Караоке на майдані”

1 min read

25.08.2019 відбулися урочисті заходи до Дня Шахтаря у м.Покровськ. У центральному парку міста зустрічали яскравих київських гостей – улюбленців мільйонів українців – телепередачу “Караоке на майдані”.

Учасники шоу ще раз довели, що Донбас не тільки міцний шахтарський край, але й талановитий, співочий. Цього вечора пісні лунали українською, сербською, молдавською та російською мовами.


До півфіналу потрапило 9 учасників з різних міст та селищ Донеччини, які виконали на великій сцені такі потужні композиції: народну “Чорнобривці”, “Молитва” Марії Шерифович, “Плакала” гурту Kazka та інші.


До фіналу вийшли Тетяна та Микита, які зібрали найбільше глядацьких овацій, – найчесніший та найпотужніший вимір пісенного успіху.
Переможницею “Караоке на майдані” у Покровську стала мешканка м.Селидове Тетяна Дзюба, яка підкорила слухачів піснею “Hora Din Moldova” Неллі Чобану. Тетяна вже багато років мріяла виграти у цій передачі, і ось нарешті її мрія здійснилася.

Тетяна Дзюба – справжній співочий самородок, бо ніде професійно не навчалася співати, але її вокальні дані вразили самого Ігоря Кондратюка та гостей свята, які проголосували за Тетяну своїми грошима.


Тетяна прийшла на свято разом з маленькою донечкою та чоловіком-шахтарем, якому й присвятила свою перемогу. А подарунок до професійного свята та, до речі, до дня народження чоловіка, який родина святкуватиме за декілька днів, – новенький телевізор від Покровської міської ради.

Щиро вітаємо переможницю, всіх учасників та гостей заходу зі святами!

Зичимо наснаги, добра та щастя!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *