UADays

Online Media

У Литві заговорили про нові санкції відносно РФ у зв’язку і російським указом про паспорти

Будь – які політичні рішення не можуть залишатися без уваги. Не виключенням є і указ президента Росії щодо спрощення видачі громадянства для мешканців ОРДЛО. Саме про таку увагу з боку керівництва Литовської Республіки заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус під час спілкування з журналістами у Києві, відповідаючи на питання журналіста про те, чи можна очікувати після дій Росії посилення санкцій проти неї від міжнародної спільноти.

“Як вже казав, (після указу Росії щодо паспортів – ред.) мають бути певні наслідки. Тож ми між собою погодились , якщо щось піде не так або погіршить ситуацію, ми це будемо обговорювати. Чи можливо це? Так, можливо. Чи це легко? Ні, не легко. Ви знаєте, іноді ми маємо докласти зусилля, щоб подовжити вже існуючі санкції. Але я можу запевнити, що це – причина, з якої ми маємо обговорювати цю ситуацію”, – повідомив міністр.

Як вже відомо, ряд керівництва провідних країн світу вже висловили свою стурбованість вказаним політичним рішенням президента РФ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *