UADays

Online Media

В Третій штурмовій бригаді назвали головну ціль масштабної атаки двох дивізій рф

1 min read

Ворог посилює атаки, залучивши проти підрозділів Третьої штурмової бригади 3-тю і 144-ту дивізії 20-ї армії рф. Ціль окупантів – вийти на кордони Луганської області. 

Про це повідомляє пресслужба бригади. Там уточнюють, що смуга фронту в їх зоні відповідальності на Харківщині, що межує з Луганщиною — сьогодні одна з найінтенсивніших ділянок наступу ворога і найближче завдання окупантів — вийти до н. п. Чернещина — Першотравневе, з подальшим захопленням н.п. Борова. 

“Ворог наступає танковими полками, залучає значну кількість артилерії та додаткові загони з ПВК і спецпризначенців. Застосовує FPV, КАБи й хімічну зброю”, – йде мова в повідомленні.

В бригаді також зазначають, що від травня бійці бригади знищили вже близько 1068 росіян, пораненими ворог втратив ще 2292 одиниці особового складу. 

“На штурми наших позицій противник кидає цілі взводи та роти особового складу. Їхню стрімку ліквідацію компенсує поповненням живої сили у кількості 250-400 солдат зс рф щотижня”, – зазначають в Третій штурмовій.

В повідомленні також підкреслюється, що не дивлячись на переважаючу кількість супротивника та відсутність резервів, бригада продовжує вже понад місяць утримувати визначені рубежі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *