UADays

Online Media

Нові методи боротьби з нетверезими водіями

1 min read

Влада Республіки Литви внесла корективи до деяких законодавчих актів. Тож, бажаючим вжити чарочку і сісти за кермо незабаром доведеться несолодко.
Дуже скоро, литовські водії, яких було спіймано за керуванням авто напідпитку, стануть «щасливими» володарями так званих антиалкогольних замків. Сейм Литви на законодавчому рівні вирішив вплинути на відповідальність водіїв, повідомляє auto.24tv.ua.

Згідно з поправками, які вступлять в силу з 2020 року, той, хто був затриманий за водіння в нетверезому стані, буде або оплачувати великий штраф, або отримає право управляти машиною тільки при наявності «антиалкогольного» замку.

Це означає, що якщо в видиху водія будуть зафіксовані алкогольні пари – пристрій не дозволить завести авто. Більш того, незаконослухняні водії зможуть водити машини виключно з такими замками.

Примітно, що Литва ввела антиалкогольное законодавство дев’ятою, після інших країн ЄС. Але за останні роки ця балтійська держава значно просунулося вперед в питаннях поліпшення безпеки дорожнього руху, скоротивши смертність на 76%, починаючи з 2001 року. Також в Литві немає нульової толерантності до водіїв-новачків і тим, хто управляє комерційним транспортом напідпитку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *