UADays

Online Media

В Україні подорожчають автомобілі

1 min read

З початком 2020 року в Україні заборонять ввозити легкові автівки із екологічний стандартом нижче Євро-6. Це відповідно сприятиме подорожчанню нових автомобілів. Про це, на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний директор в Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

“З 1 січня 2020 року, через 5 місяців, в Україні заборонять ввозити нові авто з екологічністю менше євро 6. Авто з євро 6 дорожче авто з євро 5 і тому нові авто 100% подорожчають”, – вважає Назаренко. І поряд з цим він стурбований тим, що в нашу країну влада дозволяє завозити старі автомобілі з Європи.

“І в той же час в Україні Рада дозволила ввезення старих авто і євро 5, і євро 4, і євро 3 і навіть євро 2… нам хочуть заборонити їздити на нових авто, щоб ми купували тільки старі … Логіка проста: зазвичай після 5-8 років експлуатації німець продає авто, так як ремонт його в Німеччині дорогий плюс екологічний збір зі страховкою на старе авто дорожче. А якщо нікому продати (РФ та інші країни СНД теж закриті обмеженням євро 5), то німець і далі буде їздити і не купить нове. Тому лобі ЄС в Україні та лобіює прийняття таких Законів, щоб перетворити Україну на країну – споживач секунд хенд з ЄС. Інакше де логіка: старі можна ввозити з євро 2 і без техогляду, а нові з євро 5 – заборонені !, – пише директор ВААІД.

“Зараз в Німеччині введуть новий податок на авто з великими обсягами двигунів і старі авто з 3000-6000 куб см хлинуть до нас, перетворивши міста в газові камери”, – пише Назаренко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *