UADays

Online Media

В компанії Microsoft повідомили про можливі кібератаки через принтери

1 min read

Про нову хвилю кібератак російських хакерів повідомили
у компанії Microsoft. IT-експерти компанії вважають, що хакери могли проникати в корпоративні мережі за допомогою принтерів і VoIP-телефонів. Про це інформує Deutsche Welle з посиланням на результати конференції з безпеки в сфері високих технологій в Лас-Вегасі.

В свою чергу, у корпорації порадили міняти стандартні паролі на більш складні і не забувати встановлювати останні оновлення. Для російських кіберзлодіїв це може стати прекрасною лазівкою.

Такі припущення експерти компанії роблять тому, що під час зломів корпоративних мереж принтери використовували для роботи встановлені паролі, а на одному з них взагалі не було встановлено останніх оновлень.

У Microsoft вважають, що до всіх цих атак причетна група кіберзлочинців, більш відома як Strontium, (також – Fancy Bear, APT28 і Sofacy). У США ж стверджують, що вона стояла за кібератакою на передвиборний штаб кандидата в президенти від Демократичної партії Хілларі Клінтон в 2016 році. Раніше її пов’язували з Головним управлінням Генштабу збройних сил РФ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *