UADays

Online Media

Зафіксовано перший випадок смерті від електронних цигарок чи вейпів

1 min read

Вперше, у світовій медичній практиці було зафіксовано випадок смерті від тяжкої респіраторної хвороби легенів. Це сталося із особою, яка у повсякденному житті використовувала електронні цигарки чи вейпи. Даний випадок було зафіксовано у штаті Іллінойс, США, про це повідомила на своїй сторінці в фейсбук Уляна Супрун.

“Пацієнт помер внаслідок розвитку серйозної респіраторної хвороби, яку пов’язують саме з використанням електронних пристроїв. CDC повідомило, що зафіксовано близько 193 схожих випадків такого захворювання у 22 штатах протягом 2 місяців (з кінця червня до кінця серпня). Наразі триває розслідування причин усіх випадків,” – повідомила тимчасово виконуююча обов’язки міністра охорони здоров’я України.

“Що саме спричинило цю хворобу зараз невідомо. Але її виникнення безпосередньо пов’язують з використанням електронних девайсів та речовин, які через них курять. Всі люди, у яких були зафіксовані симптоми, повідомили про регулярне або нещодавнє використання таких пристроїв.”

Пані Супрун додала, що характерними були симптоми, такі як: кашель, задишка та втома, у деяких випадках блювота і діарея. У кількох найважчих випадках повідомлено про пошкодження легенів. Доказів, що ці симптоми мають інфекційне походження поки також немає. Водночас залишається незрозумілим, чи мають ці випадку одну причину чи це різні захворювання з подібними ознаками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *