UADays

Online Media

Як США допоможуть Україні впоратися з Путіним в Чорному морі

1 min read
Як США допоможуть Україні впоратися з Путіним в Чорному морі

Як США допоможуть Україні впоратися з Путіним в Чорному морі

Україна розраховує, що США будуть пильно спостерігати за ситуацією в Азовському і Чорному морях і продовжать засуджувати збройний напад Росії на українські кораблі поблизу Керченської протоки.

Про це стало ясно з слів віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з директором з питань Росії і Євразії Фионой Хілл, пише Facenews.

Передає прес-служба КМУ.

Агресивна риторика РФ підриває безпеку і не повинна бути безкарною. Кремль давно знехтував міжнародними правами і двосторонніми угодами. Тому весь світ повинен продовжувати посилювати тиск на Москву, щоб РФ знову не проявила агресію.

Лідерство США в посиленні військової присутності НАТО в Чорноморському регіоні надзвичайно важливо. Це єдиний шлях, який може допомогти стримати Росію від агресивних дій, – зазначає прем’єр.

До того ж, Климпуш-Цинцадзе зазначає, що посилення економічних санкцій США проти РФ – це важливий фактор, і це повинно тривати.

Коли і для чого кораблі НАТО ввійшли в Чорне море? Кораблі НАТО 19 лютого увійшли в Чорне море, щоб провести спільні навчання з ВСУ. Цей крок став складовою нарощування присутності сил НАТО в регіоні і підтримкою України від союзників.

У 2019 щомісяця Альянс буде заходити в порти України. Пильна увага буде направлено на допомогу ВСУ і повітряним силам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *