Офіційно літній сезон розпочато! Chico & Qatoshi просто неба запалив новий літній сезон у київському просторі Feels Garden на ВДНГ.





30 травня популярний український хіп-хоп дует Chico & Qatoshi відіграв масштабний концерт у культурному просторі Feels Garden на ВДНГ.
Шалена енергія та сотні людей, що співали в унісон просто неба – розповідає наша івент – оглядачка Олена, як це було.
Культурний простір Feels Garden відкрив двері о 18:00, даючи фанатам змогу насолодитися заходом сонця та зробити кадри на згадку про останні вихідні весни 2026.
Як тільки артисти вийшли на сцену, фан-зона вибухнула неймовірними оваціями. Chico & Qatoshi вкотре довели, що є одними з найсильніших голосів сучасного українського репу та хіп-хопу. Музиканти виконали треки, які вже стали народними хітами: «Мамамія», «Акація», «Перламутрові сьози», «Селяві» та багато інших.






Запрошеними зірковими гостями заходу став гурт 100ЛИЦЯ, які виконали вже відомий усім хіт «Покохай мене».
Головною фішкою вечора стала щирість спілкування виконавців із публікою. Музика Chico & Qatoshi – це завжди про внутрішню силу та чесні історії, близькі кожному українцю, особливо наповненні проблемами українського сьогодення. Наприкінці виступу артисти подякували всім присутнім за підтримку української культури та шалений фідбек.



Особливим моментом цього вечора стали запалені ліхтарики гостей під час виконання пісні «Душі», якою віддано шану полеглим Героям під час російсько-української війни.
Також, гості культурного простору Feels Garden мали змогу насолодитися безліччю розваг та смачними фаст – фудами, а ті, хто не за кермом – ще й випити коктейль на барі. В цілому, здається від вечора усі отримали максимум емоційного задоволення.
Команда UADays щиро дякує організаторам та виконавцям за такий теплий та емоційний вечір, це було неймовірно!