UADays

Online Media

Героїня фільму «Ополченочка» перейшла на сторону України

1 min read
Героїня фільму «Ополченочка» перейшла на сторону України

Героїня фільму «Ополченочка» перейшла на сторону України

Командир єдиного жіночого танкового екіпажу бойовиків «ДНР» Світлана Дрюк стала героїнею фільму «Ополченочка» (який зняла нібито компанія «Лугафільм», а на самому – російський агітпроп) і мала презентувати його 9 травня, в День перемоги, в Москві. Але на прем’єрі фільму «ополченочкі» з позивним «Вітерець», яка в війську бойовиків пройшла шлях від санітарки до начальника штабу танкового полку, не буде ..

Як розповіла сама Світлана в ефірі телеканалу «1 + 1», її любов до українського розвіднику сплутала бойовикам карти. Жінка стала допомагати українській контррозвідці. Завдяки їй в районі Тореза на Донеччині були знищені вісім новітніх ворожих танків Т-72. А на мирну територію вона перемістилася з важливими документами, якими готова підкріпити свої свідчення міжнародного військового трибуналу в Гаазі.

Героїня сенсаційного телесюжету стверджує, що Росія готує повномасштабне вторгнення в Україну. І в разі початку повномасштабних бойових дій 100 тисяч окупантів із заздалегідь заготовленими документами прикриття (згідно з якими всі вони – жителі Донбасу, нібито покликані в армії терористів «ДНР» і «ЛНР») протягом чотирьох годин разом з бойовою технікою виявляться на території України. І «збунтувався Донбас» піде «звільняти» території, «окуповані Києвом».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *