UADays

Online Media

Підконтрольні Росії «ЛДНР» роблять новий наступ на молодь

1 min read
Підконтрольні Росії «ЛДНР» роблять новий наступ на молодь

Підконтрольні Росії «ЛДНР» роблять новий наступ на молодь

«ДНР» вирішила створити «Народні дружини». Як кажуть в угрупованні – для посилення «правоохоронних органів» і зміцнення «патріотичного» виховання.

Один зі спікерів окупаційної адміністрації Олексій Муратов заявив: «Таку ініціативу проявили« громадяни республіки », перш за все, молодь. Ми вирішили піти назустріч і запустити проект «Народна дружина».

«Туди увійдуть молоді люди, які не змогли реалізувати себе в шкільній або університетського життя», – описує один із спікерів проросійської організації в ОРДЛО нову ідею угруповань «ЛДНР». Підконтрольні Росії сили на Донбасі тепер створюють «народні дружини». Кажуть – для посилення правопорядку і політичного виховання на підконтрольній їм території. Що це за дружини, ніж вони будуть відрізнятися від уже існуючих в ОРДЛО силових формувань і чого жителям від них чекати?

Це не підміна діяльності силових структур, а посилення їх роботи, допомогу правоохоронцям і одночасно стимул для молоді, військово-патріотичне виховання, популяризація спорту. Протягом місяця буде проводитися набір в команду народних дружинників. Вони будуть закріплюватися за територіями, що має сприяти розвитку молодіжного руху та наведення порядку », – розповів Муратов.

Чи будуть дружинники озброєні, які «повноваження» Ми не будемо давати – Муратов не уточнив. Але в угрупованні «ДНР» кажуть, що в майбутньому народні дружинники стануть основою кадрового резерву для їх так званих «правоохоронних органів» і «міністерств».

Одночасно з набором в дружини в окупації оголосили конкурс на створення кращого логотипу для нової організації – обіцяють заплатити 15 тисяч рублів (це 5550 гривень) переможцю.

Слідом за донецькими «народними дружинами» в окупованому Луганську заявили, що створюють свій проект – «Дружина».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *