UADays

Online Media

Шара закінчилась, час платити за спожиті природні ресурси

1 min read

Окупаційні адміністрації Донецької області мають намір підняти тарифи на житлово-комунальні послуги.

Підвищення тарифів на послуги буде поетапним. Про це повідомив В.Пашков-заступник голови «уряду ДНР» під час інтерв’ю сепаратистському каналу «Юніон».

“Урядовець” розповів, що розробляється система субсидій для найбідніших жителів «республіки», зазначивши, що підвищення тарифів «ніхто не буде робити вночі з 31-го грудня … Воно повинно бути поетапне», – додав Пашков.

Остаточне рішення про підвищення тарифів візьмуть за підсумками засідання «уряду» за участю глави т.зв. «ДНР».

На початку липня цього року на непідконтрольній території почали говорити про підвищення вартості послуг ЖКГ. Вони не змінювалися тут з 2014 року.

За словами глави самопроголошеної «республіки» Дениса Пушиліна, «уряду доручено провести фінансово-економічний аналіз сфери ЖКГ. Потім буде прийнято якесь зважене рішення, але це не сьогодні і не завтра.Звісно ж, це не повинно бути на шкоду нашим громадянам, будемо знаходити якісь рішення », – сказав Пушилін.

Нагадаємо, раніше журналістам UADays стало відомо про те, що до окупованого Донецьку їде спеціальна комісія з РФ, яка має на меті перевірити куди саме були витрачені кошти, які виділялися російським урядом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *