Сидячи за сотні кілометрів від столиці, він модерував групи, де ветеранів війни називали «хмарами» та «опадами». І це був не просто «чат про повістки», це системна робота на виснаження Сил оборони. Цей тиловий щур методично наводив цифрові прожектори на воїнів, які після фронтового пекла та важких поранень продовжують службу В Центрах комплектування намагаючись допомогти підрозділам на передовій.
Він свідомо перетворював кожен крок захисників на «мішень» для боягузів, маскуючи свою підлість цинічними шифровками про «сонячну погоду». Плювати в шрами військовим заради хайпу в Telegram-помийках — це і є межа ницості, яка не має виправдання.
Правоохоронці знайшли зрадника. А суд оголосив вирок у справі про перешкоджання ЗСУ. Детальніше про це далі в матеріалі.