UADays

Online Media

Cправжні герої завжди житимуть у наших сердцях

1 min read
  • Ми пам’ятаємо Олександра Хараберюша *

«Він загінув за нашу Україну. Ми пам’ятаємо »такі білборди з’явилися в містах Донецької області в пам’ять про загиблого два роки тому контррозвідники СБУ Олександра Хараберюше.

Нагадаємо, 31 березня 2017 року Маріуполі в результаті терористичного акту, організованого російськими спецслужбами, загинув заступник начальника головного відділу контррозвідки управління СБУ в Донецькій області полковник Олександр Хараберюш.
 
39-річний Олександр Хараберюш (позивний «Душман») був одним з найрезультативніших українських контррозвідників. Сам родом з Донецька, він справою довів свою вірність народу України. На його рахунку близько 80 затримань російських агентів і терористів; в більшості захоплень він брав участь особисто.

В подальшому, після проведення оперативної комбінації співробітниками спецслужби терористка була затримана і засуджена українським судом на тривалий термін.

“Рука терориста може перервати будь-яке життя, але саме« Олександр Хараберюш своїм життям, своєю працею зміг зберегти тисячі і тисячі інших життів. Вічна пам’ять герою, який віддав своє життя за Маріуполь, за Донбас, за Україну », – заявили в СБУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *