UADays

Online Media

Маразм міцнішає. В РФ продають візитівку Путіна за 2 млн рублів.

1 min read

Багато чого РФ перейняла від свого попередника СРСР. Не винятком є культ особи та обожіння особистості “царя”. Не дивно, що нещодавно на інтернет-аукціоні в Санкт-Петербурзі з’явився лот із візитівкою В.Путіна. Даний папірець зберігся ще з часів його роботи на посаді голови комітету із зовнішніх зв’язків мерії. Такий “раритет” користувач сервісу оцінює щонайменше в 2 мільйони рублів.

Особа повідомила, що картка була дана його батькові і прочекав «свого часу» понад 20 років. Путін став головою комітету в Смольному влітку 1991 року. Виставлена ​​на продаж візитка вийшла не раніше ніж влітку 1992 року – після перейменування Ленінграда до Петербурга. Хоч за цю візитку і запрошені ціна в два мільйони рублів, точно таку ж можна купити тут же за 200 тисяч. То ж, з чого з’явилась така ціна – невідомо.

Слід зазначити, що на сайті представлені й інші екземпляри. Наприклад, візитка Путіна – радника з міжнародних зв’язків голови Ленінградської міської ради народних депутатів. Коштує цей шматочок картону майже мільйон.

Найдорожчий товар з особою Путіна на сервісі безкоштовних оголошень – це кілограмова корейська монета, випущена в 2004 році. Її вартість оцінюють в 5 млн рублів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *