Путіну стає все складніше контролювати ситуацію на території РФ

Аналіз поточної ситуації в Росії

Путіну стає все складніше контролювати ситуацію на території РФ:

✅ У Фінляднії та Туреччини, сполучення з якими ще доступне для Росії, спостерігають наплив людей з території РФ. Росіяни намагаються уже зараз втекти від бідності, яка чекає їхню країну в найближче десятиліття, і необхідності воювати на незрозумілій для них війні. Перспектива жити в умовах санкцій, ізоляції і воєнної диктатури, лякає росіян, які ще не втратили здатність думати.

✅В оточенні Путіна намітився розкол.

Центр протидії дезінформації при РНБО України підтверджує, що західні санкції проти російської еліти, яка, як відомо, складає фундамент кремлівської влади, похитнули віру російських олігархів в свого ідола.

✅За даними «Української правди», яка посилається на анонімні джерела у нашій розвідці, російські олігархи рятують своє майно, вивозячи його на територію ОАЕ. Очевидно побоюються бунтів, або майбутнього «розкулачення», до якого може вдатися путін, коли вичерпає фінансові запаси.

✅Росія почала програвати інформаційну війну і вирішила захистити безпеку свого режиму забороною Facebook та окремих ЗМІ. Жодна пропаганда не може виправдати звірства, які вчиняє путін проти людей, яких називав «братнім народом». Невдоволення наростає і путін намагається приглушити його тотальною цензурою.

✅Риторика путіна різко змінилася. Спочатку він погрожував світу ядерною зброєю, а зараз почав апелювати до того, що просто переживає за нашу державність.

Він говорить, що рішення напасти на Україну було для нього складним. Очевидно, що йому стає все складніше підтримувати імідж мудрого стратега, який все прорахував. Він повністю розбився об шалені санкції і величезні втрати в боях з нашими Збройними силами. Тому в розмові зі своїм народом він перейшов на мову виправдовувань, яка замінила самовпевнену войовничу риторику.

Путін називає українську владу неонацистами. Але цього разу росіянам дуже складно продати цей наратив. Адже вони прекрасно знають Президента України, в минулому – всенародно улюбленого шоу-мена з російськомовної родини, яка має єврейське коріння.

Росія почала визнавати, що несе великі втрати на території України. Але путін намагається виправдати це тим, що російські війська кладуть своє життя «за наше майбутнє (мається на увазі майбутнє росіян)». Теж доволі дивна зміна риторики – від «звільнення українського народу від фашизму» до «боротьби за майбутнє Росії» на чужій території. Але враховуючи санкційний тиск та ізоляцію РФ, таке майбутнє росіянам не сподобається і вони вже почали це розуміти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.