UADays

Online Media

На Донеччині запрацювали нові норми будівництва

1 min read

Відсьогодні, на Донеччині та в України в цілому запрацювали нові норми будівництва. Нововведення стосуватимуться в першу чергу розміщення дитячих садочків і шкіл. Відтепер, можна влаштовувати такі заклади на перших поверхах житлових будинків. Основною вимогою до них буде улаштування технічного поверху (між закладом та житловими приміщеннями), та дитячих майданчиків поблизу них.

А от кафе, ресторан чи перукарню тепер можна влаштувати на будь-якому поверсі. Головне, щоб поверх або ж його частина були нежитловими та мали окремий вхід, сходи і ліфт.

Проте, нові норми забороняються влаштовувати під одним дахом із житловими приміщеннями похоронні бюро, громадські туалети, хімчистки, лабораторії, денні стаціонари та інші приміщення, які так чи інакше можуть вплинути на стан здоров’я чи спокій людини.

Ще одна іновація стосується новозбудованих житлових будинків. Усі будинки, поверховістю чотири і більше, мають бути обов’язково обладнані ліфтом. Тому, під час купівлі житла, вкрай важливо звертати увагу на всі деталі забудови та плани забудовника щодо розміщення нежитлових приміщень у будинку. Зовсім поряд може виявитися ресторан чи інший гучний заклад, що може завадити спокійному життю чи спричинить сварки із сусідами.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *