UADays

Online Media

27 років на варті вашої безпеки

1 min read
27 років на варті вашої безпеки

27 років на варті вашої безпеки

25 березня 1992 року Верховна Рада України прийняла Закон України “Про Службу безпеки України”. З 2001 року згідно Указу Президента України №193/2001 у цей день святкується День Служби безпеки України.

Після проголошення незалежності України, одразу постало питання про реформування колишньої радянської моделі органів національної безпеки. 20 вересня 1991 року Верховною Радою України було прийнято постанову “Про створення Служби національної безпеки України” та цією ж постановою було ліквідовано комітет державної безпеки УРСР.

Правоохоронний орган спеціального призначення, саме він є головним контррозвідувальним органом країни. За весь час існування Служби, постійно модернізувалась матеріально-технічна база оперативних підрозділів, постійно опановувались навички у сучасній боротьбі з ворогом в тому числі в умовах так званої “гібридної війни”.

Чимало військовослужбовців Служби безпеки України поклали своє життя, захищаючи нашу країну від російського агресора на Сході України. Кожен день для них – це нове випробування, нові врятовані життя та внесок до встановлення миру на нашій, Богом даній землі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *