Бурхлива імітація «демократичної» політики

Політичне життя в сучасному суспільстві не мислиме без партій. Партії надають йому динаміки, оскільки вони є ареною змагання політичних курсів, ідей, які виражають інтереси різних суспільних груп.

Але-ж, у період коли над країною нависла загроза окупації, треба припинити чвари та об’єднати зусилля щодо відбиття іноземної агресії. Тобто, як пересічний громадянин, так і умовний «олігарх», як би це дивно не звучить повинні перестати ненавидіти одне одного, а сконцентрувати свої здібності та вміння на те, щоб якомога більше принести користі власній державі, тим самим не дати ворогові скористатися вдалим моментом та окупувати  нашу країну.

Чи можна назвати ту боротьбу за владу, що відбувається останнім часом в Україні, політичним процесом?

На сьогоднішній час українське громадянське суспільство різко дистанціювалося від партійно-політичних сил, а ті, у свою чергу, воліють спиратися на оплачувані масовки, а не на добровільну активність громадян. І ця дистанція, схоже, зростає ледь не щодня. Нація переймається своїми інтересами.

Проте, ми маємо взяти весь тягар відповідальності на себе, для того, щоб покращити захист нашої держави перед викликами, які надходять зі сторони РФ. Зробити подальші кроки направлені на завершення війни та проявити рішучість та згуртованість щоб дати відсіч будь-яким проявам збройної агресії проти України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.