Фронт не лише на «нулі»
Сьогодні, у головах людей міцно закріпився давній стереотип: «Якщо ти військовий – твоє місце на передку». Багато громадян вважають, що збройні сили – це величезний натовп, який відчайдушно вступає в автоматні бої щ ворогом на лінії фронту. Через це, багато хто боїться вступати до лав армії, адже далеко не кожен готовий їхати на самий «нуль».
Однак така думка не є правильною. Подібне мислення було актуальним більшу частину існування людства, коли орди воїнів зі списами, мушкетами, гвинтівками, кулеметами йшли грудьми на ворога. Зараз, картина дуже сильно змінилася. Насправді, на самому «нулі» перебувають далеко не всі військовослужбовці, а лише невелика частина особового складу. Багато військових підрозділів, які виконують величезну кількість роботи задля перемоги, роблять її саме в тилу.
На сьогоднішній день, на просторах Інтернету можна знайти досить багато відповідних вакансій у військових підрозділах. Велика кількість бригад шукають людей, які зможуть обслуговувати та ремонтувати техніку, бо вона може повернутися з поля бою, але її стан навряд чи буде задовільним. Також актуальними є професії, завдання яких полягає у підтримці побутового добробуту бійців: психологи, кухарі, сантехніки, електрики тощо. Дуже потрібні інструктори, які можуть пояснити новобранцям, куди вони потрапили, та навчити їх ефективно виконувати бойові завдання так, щоб не втратити особовий склад. Важливу роботу виконують і кадрові фахівці, працівники юридичної та фінансової сфери, а також пресслужби.
Не варто забувати й про дуже важливе нововведення нинішньої війни – БПЛА. Очевидно, що багато які з них беруть безпосередню участь у найгарячіших точках, звідки ними керують військові. Але є й ті, якими можна керувати без особистого ризику для життя. Необхідність у таких операторах все збільшується, через нарощування частоти використання БПЛА, а також через їхню зростаючу ефективність. А якщо є дрони – значить є й ті, хто їм протидіє. Відповідно, зростає попит і на операторів систем РЕБ.
Велику користь збройним силам приносять і волонтери, які збирають фінанси та різні види допомоги, починаючи припасами, закінчуючи транспортними засобами та системами РЕБ, які вони ж доставляють бійцям.
Висновок із цього наступний: ніхто не народжений для війни, а сучасна війна – це робота не лише військовослужбовців на лінії фронту, а й великої кількості співробітників у тилу. Якщо ви боїтеся потрапити на передок, але хочете бути частиною збройних сил нашої країни – шукайте вакансії на відповідних джерелах.