UADays

Online Media

Інформаційний вплив Кремля на ТОТ України під егідою молодіжної організації “росмолодежь”

1 min read

Фото з відкритих джерел

На тимчасово окупованих територіях України російська влада продовжує проводити організовану пропагандистську роботу з молоддю. Вона ведеться в тому числі й під егідою організації т.зв. рашистської організації «росмолодежь».

Це державна інституція кремля, яка монополізувала державну політику у справах молоді. І ця політика сама по собі вказує на те, якого результату хоче досягти російська влада на тимчасово окупованих територіях. І російська влада таким чином демонструє іншій молоді на окупованих територіях як корисно долучатися до російського молодіжного простору. Для того, щоб виховати слухняних та підконтрольних управлінців москва особливо старається змінити їхню ідентичність. В умовах окупації найбільшими розважальними програмами для молоді є перегляди російських пропагандистських фільмів, де звеличується російська історія, а українська — взагалі заперечується, відповідно до світогляду кривавого диктатора путіна.

Російська влада окупує окремі райони Донецької та Луганської областей уже протягом 10 років. До 2022 року, поки москва тримала ці території у статусі самопроголошених республік, вона відбудовувала там концепцію т.зв. окремої «луганської» чи «донецької» ідентичності. Провідниками цієї політики були кадри молодіжного крила «Партії Регіонів», які після 2014-го перейшли на російський бік.

Крім створених на початку окупації «міністерств молодіжної політики ДНР/ЛНР», на окупованих територіях з’явилася  ще одна структура — відділення «молодой гвардии». Це молодіжне крило партії «єдіная росія». До того ж «росмолодежь» відкрила у Донецьку та Луганську т.зв. «Дім молоді ДНР/ЛНР» –  це осередки головних заходів із «патріотичного виховання» молоді. Здебільшого це зустрічі із російськими військовими та колишніми комбатантами формуваннями т.зв. «ДНР/ЛНР», які зараз теж служать у окупаційному війську країни агресора.

Одночасно окупаційна влада заточена на виховання слухняних майбутніх управлінців, які будуть повністю залежати від державного апарату або партійної лінії «єдіной росії». Ця російська дійсність не має залишати нам жодних ілюзій — росія розглядає все населення окупованих територій як мобілізаційний ресурс. На це вказує той-таки досвід окупованих районів Донбасу та Луганська.

Слід пам’ятати, що інформаційна операція російських пропагандистів (ІПСО) на тимчасово окупованих територіях України спрямована на те, аби створити умови для «вирішення завдань» т.зв. «СВО». До участі в цій операції залучаються підрозділи федеральної служби військ нацгвардії рф, шпигуни та колаборанти російської розвідки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *