UADays

Online Media

Мешканці Донецької області отримуватимуть відправлення із Польщі за 3-6 днів

1 min read

На офіційному сайті Укрпошти з’явилась інформація про початок тестування відправлень із Польщі до України. Спільно із партнерами поштовим оператором «SMART Forwarding» та компанією «InPost», український поштовий сервіс планує здійснювати доставку товарів за 3-6 днів.

«Укрпошта стала ближчою для українців із Польщі: як для мігрантів, сезонних заробітчан і студентів, так і для дрібних підприємців, які можуть, знаходячись у Польщі,  викупити й відправити товар клієнтам в Україну. Ми з партнерами надаємо, мабуть, єдиний економний офіційний канал доставки товарів або речей. Він зручний, надійний, простий. Наприклад, відправка посилки із кросівками, одягом та продуктами харчування у заводський упаковці  через поштомат «InPost»  вагою 10 кг розміром до 19x38x64 см коштуватиме приблизно 37 злотих чи близько 230 грн в еквіваленті. Якщо вартість вкладень одного отримувача в одній поштовій депеші не перевищуватиме митний ліміт у 100 євро, митне оформлення проводитиметься за спрощеним механізмом.  Поки працюємо в тестовому режимі, робимо щотижневі доставки, налагоджуємо всі процеси, аби сервіс був максимально зручним для споживачів. Плануємо незабаром збільшити частоту відправлень із Польщі до 2-3 на тиждень», -зазначається на веб-ресурсі Укрпошти.

Крім того, в Укрпошті наголошують, що новий канал доставки не тільки безпечніший, але й у середньому на 20-25% вигідніший за альтернативні варіанти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *