UADays

Online Media

Нова хвиля кремлівської пропаганди виставки під т.зв. гаслом «Російська весна»

1 min read

Кремлівські пропагандисти на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей організовують пересувні пропагандистські виставки під т.зв. гаслом «Русская весна». Т.зв. «Виставку організовують кремлівські посіпаки й вона пересувного характеру, адже її мета — це промивання мізків якомога більшій частині населення. На ній викривлена реальність, де Україна «бомбить Донбас та Луганськ», проте ні слова про роль країни-агресора у розгортанні війни в Україні. Не вказано там навіть те, що АТО була оголошена вже після того, як російські бойовики захопили будівлю СБУ».

Окрім цього, окупанти намагаються «подвоїти» кількість кінотеатрів у тимчасово захоплених регіонах, з метою збільшення кількості переглядів пропагандистських фільмів. За даними українського підпілля, всі бюджетні установи на ТОТ отримали вказівку забезпечити за рахунок своїх працівників «повні зали» при перегляді кремлівської пропаганди. Окупанти безкоштовно, але під підпис роздають свої газети по всіх тимчасово захоплених територіях. Газети російських загарбників зобов’язані отримувати, зокрема, працівники місцевих бюджетних установ.

Водночас, росія на ТОТ готує т.зв. блогерів «нового покоління» та виділяє на програми для іноземних журналістів 230 млн рублів. З цією метою, кремль щорічно оплачує поїздки до росії та на тимчасово окуповані території близько тисячі молодих «представників суспільно-політичних кіл» із різних країн. Іноземні «журналісти» проходять навчання в агентстві новин Sputnik і в газеті «Комсомольская правда». Зокрема, у тимчасово окупованому Донецьку відбулася презентація четвертого сезону «ТопБЛОГ» для молоді Донбасу. 

За інформацією представників ЦНС, т.зв. «фахівці» з москви та петербурга спеціально приїжджають до захоплених частин Донеччини та Приазов’я, щоби знаходити колаборантів, які готові співпрацювати з окупантами. Наразі, російські «фахівці» організовують «медіамережу та пропагандистський молодіжний рух, створюючи мережу медіахабів для молоді. Після цього цих «доморощених блогерів», які навчені агресивній риториці щодо України та геноцидній пропаганді кремля, можна бачити на різноманітних сайтах в інтернет-мережі».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *