UADays

Online Media

Повістка вважатиметься врученою навіть без особистого підпису особи

Новий порядок призову на військову службу під час мобілізації затвердив Кабмін. Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів від 17 травня 2024 р. №560.

Зокрема, в документі зазначають, що підтвердженням про виклик до ТЦК резервісту або військовозобов’язаному вважатиметься:

1. у разі вручення повістки: особистий підпис про отримання повістки, відеозапис вручення повістки або ознайомлення з її змістом, у т.ч відеозапис доведення акта відмови від отримання повістки, а також відеозапис відмови у спілкуванні з уповноваженою особою;

2. у разі надсилання повістки засобами поштового зв’язку: — день отримання такого поштового відправлення особою, що підтверджується інформацією та/або документами від поштового оператора; — день проставлення відмітки про відмову отримати поштове відправлення чи відмітки про відсутність особи за адресою місця проживання особи, повідомленою цією особою ТЦК під час уточнення своїх облікових даних; — день проставлення відмітки про відмову отримати поштове відправлення чи відмітки про відсутність особи за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.

Раніше, ми повідомляли, що потрібно знати для дистанційного оновлення даних у ТЦК та СП.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *