UADays

Online Media

Президент Білорусі звинуватив РФ у величезному збитку

Президент Білорусі звинуватив РФ у величезному збитку

Президент Білорусі звинуватив РФ у величезному збитку

За повідомленням видання Белта, очільник Республіки Білорусь Олександр Лукашенко в результаті подання брудної нафти з Росії, оцінив фінансовий збиток економіці Білорусі в сотні мільйонів доларів.
Олександр Лукашенко підкреслив, що саме такі суми звучать з вуст журналістів і вони є близькими до реальної. У свою чергу, точні втрати підрахувати вкрай складно, але деякі підприємства просто простоювали.

“Це величезний збиток, нанесений нафтопроводу, самому устаткуванню на нафтопроводах (це ж насоси на самих станціях і усіх інших) і на НПЗ, – прокоментував глава держави. – І це величезний збиток, який був нанесений країні. Ми недоотримали певний прибуток, валютну виручку, транзит – ми величезні гроші втратили. Це сотні мільйонів доларів. Журналісти часто цю суму називають, вони недалеко від істини”.

Зі слів Лукашенко, вони ще не обговорювали з Путіним план компенсації втрат. Проте, основною причиною аварії Лукашенко визначив “розхлябаність і розпущеність на території Росії”. При цьому, як вважає президент Білорусі, Володимир Путін “розуміє, що збиток потрібно компенсувати”. Кінцеву суму збитку Лукашенко обіцяє озвучити після ревізії на НПЗ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *