Проросійські сили планують провести протестну акцію

Сьогодні, на офіційній сторінці «Фейсбук» політичної партії «Опозиционная платформа За Життя – Святогорск», а також в акаунті соцмережі «Однокласники» депутата Краматорської міської ради від партії Шарія — Катерини Єлагіної, було анонсовано проведення спільного політичного заходу, у вигляді протестної акції, з метою протидії призначенню діючого голови Слов’янської міської ради Вадима Михайловича Ляха на посаду голови новоутвореної Слов’янської ВЦА.

Звісно, що проросійські політичні сили, такі як ОПЗЖ та Партія Шарія, в бажанні «реваншу», намагаються будь-яким чином призначити на вказану посаду власного кандидата, який буде поступово перешкоджати проведенню проукраїнських заходів, а згодом і взагалі – лобіювати ідеї т.зв. «руського миру».

Однак дивує той факт, що цього разу проросійські партії заручилися підтримкою ветеранів АТО та інших проукраїнських громадських організації Донецького регіону!!! Що це, ЗРАДА? Чи просто «ГРОШІ НЕ ПАХНУТЬ»? Цікаво, за скільки карбованців «патріоти» погодились «витанцьовувати під дудку» Медвечука та Шарія, і чиє у них будь-яка доля поваги до України та згиблих за неї побратимів, ну звісно, якщо ці «патріоти» справді патріоти, а не «бізнесмени», що під національними стягами влаштували таку собі «бізнес схему»?!

Звертаємося до всіх патріотично-налаштованих громадян України, не МОВЧІТЬ, не дамо здійснити сценарій реваншу, на який так сподіваються проросійські сили!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.