UADays

Online Media

При України було краще: перевізники в Криму вкрай незадоволені нововведеннями

Перевізники в окупованому Криму розкритикували нововведення окупантів. Думки багатьох зходяться на тому, що “при Україні було краще”. Саме про це повідомляє портал «Новини Криму».

Аби зареєструватия, нелегалним перевізникам дали час до 24 липня, після цього розпочалися тотальні перевірки та рейди. За чотири місяці “боротьби з нелегальними перевізниками” окупаційна влада виявила майже 1,5 тисячі порушень.

Водночас, учасники ринку відзначають, що подібними заходами влада домоглася лише того, що нелегали «пішли у глибоке підпілля».

«Мені невигідно реєструватися, – розповів один з ялтинських таксистів. – Російське законодавство передбачає, що я повинен платити податки круглий рік, а я працюю тільки в сезон – це максимум 6 місяців, але стабільний дохід виходить тільки з червня по вересень. Взимку ж взагалі ніяких заробітків немає. При України було краще: можна було патент купувати на 3 місяці, на півроку. Владі потрібно було спочатку продумати цей момент, а вже потім починати тотальну боротьбу».

В результаті, таксисти, як багато власників місць розміщення, перевели клієнтів в розряд родичів і знайомих – саме таку версію вони викладають, якщо машину зупиняють під час чергового рейду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *