UADays

Online Media

Термінова нарада з пожежної безпеки відбулась в ДонОДА

1 min read

У зв’язку із трагедією, що відбулась 04 грудня в Одеському коледжі, в Донецькій ОДА відбулась термінова нарада. Під керівництвом заступників голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна та Дениса Клюшникова відбулась нарада, на якій також були присутні представники керівної ланки ГУ ДСНС у Донецькій області. Про це повідомили на офіційному веб-ресурсі регіонального підрозділу ДСНС.

«Сьогодні ми ставимо за мету створити комісію, яка буде вести питання пожежної безпеки. У межах правового поля область перевірить приналежність систем пожежної безпеки до використання в закладах освіти, а також в закладах соціальної підтримки. Серед населення необхідно провести консультації, які мають інформувати людей про заходи з надання першої допомоги постраждалим при пожежі, про дії, які необхідно застосовувати при появі вогню, а також про служби, які його ліквідують», – зазначив заступник очільника області.

У зв’язку із чим, до 3 січня 2020 року необхідно провести повну перевірку всіх шкіл, дитячих садків, гуртожитків та інших освітніх та соціальних закладів

За словами керівництва ГУ ДСНС України в Донецькій області, перевірки стосуватимуться близько 1500 об’єктів по всій області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *