UADays

Online Media

У Селидовому захоплююче і пізнавально пройшли Шевченківські дні

1 min read
У Селидовому захоплююче і пізнавально пройшли Шевченківські дні

У Селидовому захоплююче і пізнавально пройшли Шевченківські дні

Перший тиждень березня в Селидівської ЗОШ №1 була присвячена 205-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Про це повідомляє Селидівський міська рада.

Робота вчителів української мови і літератури Фомінова М. і Ковтушенко А. була спрямована таким чином, щоб заходи були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному і творчому розвитку учнів.

Бібліотекар школи представила увазі школярів книжково-ілюстративний куточок «Не забуде Україна Шевченкове слово». На першому поверсі учнів зустрічали тематичні стінгазети, виготовлені юними художниками 5-6 класів.

В 8-11 класах були проведені уроки-семінари, присвячені творчості Кобзаря. 6 березня в актовому залі школи відбувся літературно-музичний вернісаж, який організували вчителі української мови та літератури разом з учнями 5-7 класів «поговоримо, Тарасе, крізь віки …».

У програму увійшов перегляд відеоролика «Життя і творчість Тараса Шевченка», обговорення презентації «Шевченко-художник», проведення конкурсу на краще декламування учнями віршів. Захід супроводжувався українськими піснями, які виконували талановиті учасниці музичного гуртка школи під керівництвом вчителя музики Лідовской І. Родзинкою заходу був шкільний флешмоб «Парад вишиванок».

Захід подарувало всім учасникам позитивні емоції, корисні знання і розкрило нові таланти дітей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *