UADays

Online Media

Укроборонпром налагодив серійну модернізацію танків Т-64 (ВІДЕО)

1 min read

ДП “Львівський бронетанковий завод”, який входить до ДК “Укроборонпром” налагодив серійну модернізацію танків Т-64. Це танки зразку 2017 року, обладнані тепловізорами, цифровими радіостанціями, засобами супутникової навігації та новим динамічним захистом. Про це повідомили у прес-службі Укроборонпрому.

Вказана баойова машина відмінно показала себе у боротьбі з агресором на Сході України та є основною в бронетанкових підрозділах українського війська.

Було наголошено, що саме цей танк у 2017 році проявив себе у танкових змаганнях НАТО The Strong Europe Tank Challenge та був продемонстрований під час минулорічного параду з нагоди Дня Незалежності України.

Однією з особливостей Т-64 зразка 2017 року є система супутникової навігації від Держпідприємства “Орізон-Навігація”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”. Цей навігаційний комплекс працює у автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі “онлайн” обмінюватись надійно зашифрованими даними. Данні про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів, від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією.

Раніше модернізацію танків Т-64 до цього рівня проводив лише “Харківський бронетанковий завод” “Укроборонпрому”. Цей завод вже направляв до українського війська понад півтори сотні Т-64 зразка 2017 року. А завдяки потужностям “Львівського бронетанкового заводу” процес переозброєння українського війська модернізованими машинами проходитиме значно швидше, зазначають в Укроборонпромі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *