UADays

Online Media

В Добропіллі засуджено організаторку так званого «референдуму» в 2014 році

В січні поточного року, набрав законної сили обвинувальний вирок Добропільського міськрайонного суду Донецької області, винесений організаторці незаконного “референдуму” в 2014 році. Зловмисницю було засуджено до 5 років позбавлення волі з випробним терміном – 1 рік.

Відомо, що остання вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 110 КК України, тобто умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб”.

Так, у травні 2014 року жінка надала добровільну згоду на участь у підготовці та проведенні на території смт Новодонецьке, так званого референдуму щодо самостійності терористичної організації “ДНР”. Будучи членом так званої дільничної виборчої комісії, діючи умисно, за попередньою змовою з іншими членами так званої дільничної виборчої комісії, протягом проведення т.зв. референдуму, остання записувала паспортні дані виборців, видавала бюлетені для голосування, збирала підписи за їх отримання, відмічала голосуючого у складеному списку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *