В Покровському районі засуджено реалізатора фальсифікованої алкогольної продукції

       

   Наприкінці грудня 2021 року набрав законної сили обвинувальний вирок суду за матеріалами у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

          Відомо, що на початку грудня 2020 року мешканець міста Білозерське Покровського району, діючи всупереч інтересам держави та суспільства, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки та бажаючі їх настання — тобто діючи умисно, домовився про придбання та в подальшому придбав, у невстановлених в ході слідства осіб алкогольну продукцію в асортименті, у тому числі і незаконно виготовлену алкогольну продукцію, яка відноситься до групи підакцизних товарів. Придбана, у невстановлених в ході слідства осіб, мешканець м. Білозерське, алкогольна продукція, у тому числі і незаконно виготовлена, зберігалась в не житлових будівлях за іншими адресами та в подальшому реалізовувалась через кафе «Камелія» розташованого у місті Білозерське необмеженому колу осіб Покровського району.

          22.12.2020р, за процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури, співробітниками Служби безпеки України та ГУ ДФС у Донецькій області, протиправні дії вказаної особи припинені та, під час обшуку житлових та не житлових будівель розташованих у місті Білозерське Покровського району виявлено та вилучено 608,9 літрів алкогольної продукції з ознаками фальсифікації.

Відповідно до вироку суду, особу визнано винним в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.204 КК України та призначено йому покарання у вигляді п`яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 85000,00 грн (вісімдесят п`ять тисяч гривень 00 коп) з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.