UADays

Online Media

Влітку в Україні з’явиться нова далекобійна зброя

Фото з відкритих джерел

Влітку цього року, в Україні має з’явитися нова далекобійна зброя, а саме – далекобійні гармати. Про це, в інтерв’ю виданню “Медуза“, розповіла колишній заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд.

Вона зазначила, що за останні три роки США надали Києву багато і військової та економічної підтримки. Створено спеціальні фонди для реконструкції критичної інфраструктури, енергетичної підтримки країни, гуманітарної допомоги

“Але поки ми, наші європейські та азіатські союзники дають Україні все більше грошей, путін створює все більше збитків. За деякими оцінками, на фронті зараз гине по тисячі російських чоловіків на день — лише заради того, щоб просунутися на кілька кілометрів і взяти кілька сіл .Так що так, потреби України зростають, але, я думаю, ми продовжимо їй допомагати — у тому числі новими та далекобійними озброєннями, які ви побачите в роботі на фронті вже цього літа”, — зазначила вона.

Саме ця зброя допоможе наших захисникам ще більше знищувати ворога, який прийшов на нашу землю, задля того, щоб цинічно вбивати цивільне населення та нищити те, що роками створювали українці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *