Бухгалтера однієї з лікарень Донеччини було викрито на привласненні «ковідних» надбавок лікарів

СБ України, спільно із органами нацполіції, викрили бухгалтера однієї з інфекційних лікарень Донеччини на привласненні «ковідних» надбавок лікарів. Зловмисниця незаконно перевела на власні рахунки понад 300 тисяч гривень. Про це, нам стало відомо із достовірних джерел в органах національної поліції.

Оперативники спецслужби встановили, що протягом лютого 2020 — квітня 2021 року жінка систематично вносила неправдиві дані стосовно сум виплат  «ковідних» коштів у «відомості нарахування заробітної плати співробітникам». Гроші виділялись на виплату надбавок персоналу, що безпосередньо працюють з хворими на COVID-19.

Співробітники СБ України задокументували, що для виводу коштів зловмисниця здійснювала несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислюваних машинах та автоматизованих системах. Вона використовувала різні банківські клієнтські системи для переведення грошей на власні рахунки.

Так, правоохоронцями було заблоковано незаконну схему, чим відновили справедливі виплати персоналу Мирноградської інфекційної лікарні.

Наразі зловмисниці повідомлено про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 1 ст. 209 (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом);
  • ч. 1 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, компютерних мережах);
  • ч. 1 ст. 190 (шахрайство).

Триває досудове слідство.

Викриття оборудки проводилось ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях спільно з з Покровським районним Управлінням поліції за процесуального керівництва Покровської окружної прокуратури.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.