На росії зупиняють виробництво танків

За даними української розвідки, через фінансові проблеми та відсутність імпортних комплектуючих на росії зупиняється виробництво нових танків.

Один з російських заводів з виготовлення танків «Уралвагонзавод» намагається подолати кризу. Відомо, що криза виникла внаслідок введених санкцій проти рф. «Уралвогонзавод» (Нижній Тагіл) це російський виробник бронетехніки, в першу чергу – основного танку РФ «Т-72».

За даними розвідки, від початку війни в Україні підприємство зіштовхнулось з численними фінансовими проблемами. Збільшення відсоткових ставок за кредитами, відсутність коштів для обслуговування валютних кредитів, підвищення цін та матеріали та комплектуючі (зокрема, броньована сталь) – ці та інші проблеми значно ускладнили виробництво більшості видів військової техніки.

Водночас, попри широко розрекламоване керівництвом росії «імпортозаміщення», рф не спроможна самостійно продовжувати випуск високотехнологічної зброї без продовження постачань імпортних комплектуючих.

Відтак, завод вимушений шукати розв’язання фінансових проблем, в тому числі вимагаючи стовідсоткової передплати за державними контрактами. Слід зазначити, що також зупиняється виробництво нової техніки, зокрема танків «Т-90» і «Т-14» (Армата).

Створений «оперативний штаб» основним напрямком роботи визначив ремонт пошкодженої у війні з Україною військової техніки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.