В так званому ДНР люди отримали недійсні паспорти РФ

За останніми зведеннями російські паспорти отримали щонайменше 600 тисяч жителів тимчасово-окупованих територій Донецької та Луганської областей. За весь цей час мешканці т.зв. «ДНР» скаржаться, що російські паспорти, які вони отримали за спрощеною процедурою, в російських базах значяться як недійсні, відповідно не потрібно бути політично підкованою людиною щоб розуміти очевидне – російський паспорт не робить цих громадян росіянами.

Громадяни України, що проживають на тимчасово – окупованій території, та які отримали паспорти РФ, в Росії безправні. Тому, наявність цих паспортів – лише формальність.

Користувачі соціальних мереж бурхливо обговорюють тему неможливості створення електронного рахунку через недійсність російського паспорту. Це з’ясувалося, коли люди намагаються зареєструвати на свій новенький російський паспорт електронний гаманець.

«Хотів створити електронний гаманець зареєструвати на нього, а мені приходить відповідь, мовляв, ваш паспорт недійсний. Це нормально взагалі? » — з обуренням розповідає чоловік.

При цьому він підкреслив, що відсутність російської прописки тут ні при чому, адже в реєстрації гаманця вона ролі не грає. «У будь-якому випадку причина була вказана не в відсутності прописки, а саме: Ваш паспорт недійсний!», — пише власник російського паспорта. Через це люди почали сумніватися у потрібності паспорта РФ , так як отриманий паспорт РФ це просто папірець для внутрішнього пересування. – розповідають жителі ОРДЛО.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.