UADays

Online Media

СБУ затримала втікача наркобарона Telegrass

1 min read
СБУ затримала втікача наркобарона Telegrass

СБУ затримала втікача наркобарона Telegrass

Засновник найбільшої міжнародної онлайн-мережі поширення марихуани Telegrass Амос Дов Сільвер був затриманий Службою безпеки України в ніч на 17 серпня.

Як написав на своїй сторінці в Facebook журналіст Юрій Бутусов, його знайшли в Умані. Бепрецедентние за масштабами пошуки СБУ проводила за участю ряду інших правоохоронних і спеціальних органів.

“Візит Нетаньяху пройде за планом. Ось це так. Сьогодні вночі не спали багато керівників в Службі. Ну що ж, врятували ситуацію, молодці. Тепер треба швидше дізнатися результати розслідування внутрішньої безпеки всіх обставин втечі Сільвера”, – зазначив Бутусов.

Коментар з приводу затримання Сільвера з’явився і на офіційній сторінці СБУ в Facebook.

“В результаті вжитих невідкладних оперативних заходів СБУ затримала громадянина Ізраїлю Амоса Дов Сільвера в одній з областей нашої країни. Найближчим часом він буде екстрадований відповідно до чинного законодавства”, – йдеться в повідомленні.

Свого часу відомого наркоторговця, за яким ізраїльські правоохоронці полювали понад 10 років, затримували співробітники управління К. На даний момент, як відомо, керівником управління є Іван Баканов, який керує всією СБУ в статусі виконуючого обов’язки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *