UADays

Online Media

У Зеленського відповіли відносно прісної води в Криму

1 min read

Антон Кориневич, який є представником Президента України в Автономній Республіці Крим відповів окупантам, які мають намір «просити федеральний уряд РФ обговорити з Україною питання пропуску на півострів вод річки Дніпро, яка бере свій витік в Росії».

«Крим є територією України. Крим не є територією РФ. Тому РФ не може ставити в міждержавних відносинах питань, пов’язаних з Кримом. Питання, пов’язані з Кримом, може ставити тільки держава-суверен, тобто Україна», – на своїй сторінці в Facebook написав Антон Кориневич.

Додатково Кереневич повідомив, що річка Дніпро не тече по території Криму. України перекрила не русло річки Дніпро, а технологічне спорудження (канал), яке знаходиться на території України і на це Україна має повне право.

«За всіма підрахунками прісної води в Криму для потреб населення вистачає. В цілому, саме держава-окупант має відповідати за забезпечення окупованій території всіма необхідними ресурсами. Тому всі претензії держави-окупанта на дніпровську воду не мають будь-якого правового або міжнародно-правової основи. Крим – це Україна », – написав Антон Кориневич.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *