Не хочеш померти – вакцинуйся!

Дуже багато ходить чуток про неефективність вакцинування проти Covid-19. Проте, є декілька фактів, які можливо змінять ваші погляди що до вакцинації взагалі.

          Перше, на чому слід наголосити – це поняття колективного імунітету. Дійсно, якби окремі офіси були державними утвореннями, то враховуючи факт стовідсоткової вакцинації, коронавірусні обмеження можно було би зняти повністю та прирівняти ковід до окремого різновиду легких респіраторних захворювань.

          Останнім часом, багато людей з числа вакцинованих відчували симптоми застуди та мали позитивний тест на ковід, але при цьому:

  • жодної госпіталізації;
  • жодного кисневого голодування;
  • жодного навіть середнього перебігу хвороби.

За даними відомих аналітиків, досить легко вакциновані люди хворіють повторно і немає ніякого сенсу переживати з цього приводу.

Абсолютна більшість із мешканців Донецької області хворіли раніше, майже всі вакциновані двома дозами, а деякі вже й трьома. І це не завадило підхопити цю заразу вдруге.

Але, медики стверджують, що у всіх без винятку ця хвороба протікала незрівнянно легше ніж уперше. Здебільшого супроводжувалася лише кашлем та легким нездужанням. Більшість хворих, сидячи вдома в ізоляції, спокійно можуть працювати віддалено і вже після кількох днів відчували значне полегшення. В подальшому хвороба протікала безсимптомно.

Підсумок простий. Не хочеш померти, та хочеш перестати тремтіти від страху підхопити цю заразу – вакцинуйся.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.