UADays

Online Media

Українці зможуть подорожувати без віз ще до однієї країни

1 min read

Минулого тижня уряди України та Монголії підписали угоду про взаємне скасування віз. Урочиста подія відбулась 08 листопада у Варшаві. Про це повідомляє агенція “Укрінформ“.

“Ми підписали угоду, яка дозволяє громадянам України подорожувати без віз до Монголії. Ця угода передбачає, що громадяни України можуть в’їжджати до Монголії без віз на 90 днів упродовж 180 днів”, – повідомив посол України у Польщі Андрій Дещиця.

За його словами, Монголія є черговою країною, яка відкрита для українських громадян для безвізових поїздок.

“Ми вже маємо 88 таких країн, а зі спрощеним в’їздом в інші країни – це вже понад 140 країн”, – додав дипломат.

За словами українського посла, підписана угода важлива ще й тому, що до сьогоднішнього дня між Україною і Монголією діяла угода 1979 року, яка була підписана свого часу між СРСР і Монгольською Народною Республікою, а потім була підтверджена українським урядом.

“Але з того часу ситуація абсолютно змінилася, змінилися також документи, тобто вона фактично застаріла. Тому ми привели у відповідність до цієї угоди перелік документів, які потрібні для подорожей громадян України і Монголії”,- констатував Дещиця.

Зі слів посла Монголії Немеха Батаа, наразі в Україні перебуває близько 160 осіб – громадян Монголії, 110 із них є студентами, магістрантами чи докторантами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *