UADays

Online Media

Республіка Білорусь прийняла рішення призупинити транзит газу з Росії

1 min read
Республіка Білорусь прийняла рішення призупинити транзит газу з Росії

Республіка Білорусь прийняла рішення призупинити транзит газу з Росії

Відповідне рішення прийняв президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко, розпорядившись призупинити роботу транзитного газопроводу, що поставляє газ із РФ до країн Європи. Це в першу чергу пов’язане із проведенням капітального ремонту транзитного газопроводу.

         Крім того, президент Білорусі гнівно висловився на адресу російської влади, після обмеження обсягу поставок білоруської продукції, назвавши цей крок Кремля «справжніми санкціями».

«Якщо потрібно поставити на ремонт нафтопроводи і нафтопродуктопроводи, які йдуть через Білорусію – ставте і ремонтуйте. Тому що, то добро, яке ми робимо для Російської Федерації, воно нам обертається постійно злом. Там вже знахабніли до такої міри, що починають нам викручувати руки»- повідомив Лукашенко.

У той же час головний інженер ВАТ «Гомельтранснафта Дружба» Андрій Вериго підтвердив готовність провести зупинку газопроводу. На думку Вериго, такий крок слід було зробити вже давно, оскільки вже близько п’яти ділянок труби потребують негайного ремонту.

«Протягом року ми ведемо проектні роботи для підготовки до ремонту п’яти ділянок нафтопроводу. Завжди є ділянки нафтопроводу, які потребують капремонту – в цьому році нафтопроводом виповнюється 55 років »- підкреслив чиновник. v2>��W;�

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *