UADays

Online Media

За підтримку Л/ДНР позбавлятимуть громадянства Німеччини

1 min read
За підтримку Л/ДНР позбавлятимуть громадянства Німеччини

За підтримку Л/ДНР позбавлятимуть громадянства Німеччини

Повнолітніх громадян Німеччини з подвійним громадянством позбавлятимуть німецького. Саме таку пропозицію міністра внутрішніх справ схвалив уряд ФРН. Підставою має бути рішення суда про участь в бойових операціях у складі терористичних угруповань, до яких віднесені також і сепаратисти на Сході України, повідомили в інформаційній агенції DW.

Така ініціатива МВС Німеччини була направлена в першу чергу на те, щоб зупинити жителів Німеччини з подвійним громадянством, які планують направитися в Сирію, щоб вступити в лави бойовиків «Ісламського держави». Але мова може йти не тільки про це терористичне угруповання.

Позбавляти німецького громадянства планують саме тих осіб, щодо яких в судовому порядку буде ухвалено рішення про те, що вони брали участь в бойових діях на сході України на стороні проросійських бойовиків «ДНР» і «ЛНР», йдеться у повідомленні.

Відзначається, що в проекті поправки до відповідного закону поняття «терористичного угрупування» сформульовано досить широко. «Воно включає воєнізовані озброєні формування, які мають на меті в порушення міжнародного права насильно ліквідувати структури іноземної держави і створити замість них нові державні або квазідержавні структури», – підкреслив представник МВС Німеччини Зерен Шмідт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *